OL Trampkarzy Starszych Roztocze Pogoń Łaszczówka – skuteczni gospodarze

OL Trampkarzy Starszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Pogoń Łaszczówka 15:1 (7:0)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Miłosz Obszyński, Bartosz Wyrostkiewicz, Mateusz Mazurek, Fabian Fiedor, Sebastian Kurzawa, , Bartłomiej Magdziarz, Przemysław Paczos, Szymon Harkot,  Michał Magdziarz

Zawodnicy rezerwowi:, Igor Dubiel, Karol Pawelec, Karol Mróz, Krystian Samulak, Adrian Wyłupek, Kamil Godzisz, Sebastian Pupiec

Bramki:

2’ – Szymon Harkot

8’ – Michał Magdziarz

10’ – Michał Magdziarz

13’ – Michał Magdziarz

19’ – Szymon Harkot

26’ – Adrian Wyłupek

31’ – Adrian Wyłupek

41’ – Michał Magdziarz

45’ – Fabian Fiedor

55’ – Michał Magdziarz

61’ – Sebastian Pupiec

63’ – Szymon Harkot

69’ – Daniel Kurzawa

72’ – Sebastian Kurzawa

79’ – Karol Pawelec

W sobotę 25 maja Trampkarze Starsi Roztocza rozegrali kolejny mecz. Na stadionie w Szczebrzeszynie zmierzyli się z drużyną Pogoni Łaszczówka, która tydzień wcześniej pokonała na własnym boisku Gryf Gmina Zamość aż 7:0. Trener Paweł Sawic miał tym razem do dyspozycji 18 zawodników a dodatkowo na meczu pojawił się również Michał Sagan, który powinien już wrócić do regularnego grania. Zawodnicy Roztocza mając w pamięci wynik meczu gości z drużyną z Zawady podeszli do spotkania bardzo skoncentrowani i od początku narzucili swój styl gry. Wynik już w 2 minucie otworzył Szymon Harkot a gdy między 8 a 13 minutą Michał Magdziarz ustrzelił hattricka stało się niemal jasne, że Roztocze tego meczu nie powinno przegrać tym bardziej, że zawodnicy Pogoni nie byli zbyt dobrze dysponowani tego dnia. Mecz zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem Roztocza aż 15:1 a swoje pierwsze bramki w drużynie Trampkarzy Starszych strzelili Sebastian Pupiec i Karol Pawelec.

We wtorek 4 czerwca o godzinie 16:00 nasi Trampkarze Starsi rozegrają mecz z drużyną OSiR Biłgoraj. Mecz odbędzie się na stadionie w Biłgoraju.