Bez punktów w Obszy.

💬 Pomeczowa wypowiedź Trenera Obszy:
Młode Roztocze okazało się wymagającym przeciwnikiem. Gołym okiem widać prace trenera Misiarza, który wykonuje kawał dobrej roboty. Roztocze jest dobrze przygotowane motorycznie, w tej drużynie brakuje oczywiście doświadczenia, które przyjdzie z czasem. W dzisiejszym spotkaniu obie drużyny miały swoje szanse. Bardzo dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie, spisywał sie bramkarz Roztocza, czujnie wyłapując nasze dośrodkowania i oczywiście broniąc strzał Kuzovlieva z 1 minuty. W decydujących momentach brakowało nam ostatniego podania, a nawet i decyzji co do gry 1v1. Podejmowaliśmy momentami błędne decyzje tracąc piłkę w prostych sytuacjach. Roztocze mimo porażki nie musi wstydzić się tego meczu. Większe oczekiwania na pewno były po stronie naszego zespołu. Jeżeli do każdego meczu będzie podchodzić odważnie i z wolą walki to na pewno nie raz sprawi radość swoim kibicom w tej rundzie.
💬 Wypowiedź Asystenta Trenera kadry głównej Roztocza:
Na dzisiejszy mecz jechaliśmy z pozytywnym nastawieniem. Podbudowani po ostatnim zwycięstwie chcielismy zgarnąć 3 punkty, jednak wiedzielismy, że ten mecz bedzie bardzo trudny tak jak kazdy kolejny. Od samego początku obie drużyny stwarzały sobie ogrom sytuacji jednak do przerwy na tablicy widniał wynik 0:0. W drugiej połowie po kilku męskich słowach w szatni wyszlismy naładowani energią jednak to drużyna przeciwna po stałym fragmencie gry strzeliła nam bramkę. Jest to kolejna bramka stracona po stalym fragmencie gry przez naszą drużynę i zdecydowanie musimy nad tym popracować. W dzisiejszym meczu wygrało doswiadczenie którego nam jeszcze brakuje jednakże z meczu na mecz wyglada to lepiej i mamy nadzieję, że wyciągniemy wnioski.
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 0:1 GKS Błękitni Obsza