Choć wynik nie wysoki, to pewnie wygrywamy mecz z Metalowcem w Goraju.

Wypowiedzi po meczu z LKS Metalowiec Goraj
Wypowiedz naszego napastnika Jakuba Bożka 📣:
Po ostatnim wygranym meczu z Turem do Goraja przyjechaliśmy naładowani energią i gotowi zdobyć kolejne 3 punkty, które wywindują nas w tabeli, wyszliśmy bardzo ofensywnie co sprawdzało się przez cały mecz, boli trochę brak skuteczności bo mogliśmy mecz zakończyć już w ciągu 15 minut po paru dobrych akcjach. Cieszy bramka po dobrej akcji z Trenerem Karolem i uspokojenie meczu pod koniec pierwszej połowy. Parę słów o skuteczności w przerwie i w drugiej połowie znowu wyszliśmy ofensywnie nastawieni co poskutkowało trafieniem na 2;0 Trenera, mecz uważam za bardzo udany, kolejne 0 z tyłu, wygrana i 3 punkty.
W tym meczu zadebiutował również piętnastoletni Sebastian Pupiec. Oto co miał do powiedzenia 📣:
Cieszę się, że trener dał mi szansę zagrać ze starszymi kolegami, jest to dla mnie motywacja żeby dalej trenować i dawać z siebie wszystko. Wchodząc na boisko czułem lekką presję, ale starałem się pomóc drużynie. Musimy skupić się teraz na kolejnych meczach ligowych i pracować nad niedoskonałościami. Dziękuję trenerowi za daną mi szansę i mam nadzieję na dalszą grę oraz rozwój w kadrze seniorskiej.
LKS METALOWIEC GORAJ 0:2 ASPN ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN
Skład Roztocza: Piotr Lembryk, Daniel Kurzawa, Przemysław Dycha, Fabian Fiedor, Brajan Alterman (Jakub Wróbel 78’ ), Patryk Dziewa(Sebastian Pupiec 89’), Paweł Ligaj, Sebastian Kurzawa (Krystian Bajek 60’ ), Karol Misiarz (Krystian Dziuba 89’ ), Konrad Brodaczewski, Jakub Bożek(Piotr Olech 83’ )
Ławka rezerwowych: Mateusz Kwapisz, Paweł Daszek, Krystian Bajek, Jakub Wróbel, Sebastian Pupiec, Krystian Dziuba, Piotr Olech