Determinacja i walka dała 3 punkty na S4. Pokonujemy Tur Turobin 2-0.

Wypowiedzi naszych zawodników po meczu z KS Tur Turobin.
Debiut w oficjalnym meczu kadry seniorów zaliczył piętnastoletni Krystian Dziuba. Oto co miał do powiedzenia tuż po spotkaniu: 💬Bardzo się cieszę, że dostałem szansę od trenera, jest to moja motywacja do dalszej pracy oraz rozwoju. Moment wejścia na boisko był niesamowity, poczułem lekki dreszczyk emocji oraz chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Starałem się pomóc drużynie. W kadrze seniorskiej chciałbym grać, rozwijać się i zbierać nowe doświadczenia od starszych kolegów z drużyny. Tylko ciężką pracą można osiągnąć swój cel.
Pierwszą bramkę w karierze , w oficjalnym meczu kadry seniorów strzelił 15-letni Piotr Olech. Wypowiedź tuż po meczu: 💬Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach, piłka po odbiciu się od ziemi nabierała poślizgu jednak to nam nie przeszkadzało w pierwszej połowie w budowaniu nieskutecznych ataków na bramkę Tura. Dużo razy wrzucaliśmy w pole karne rywala lecz wszystkie wrzutki były wybijane lub łapane przez bramkarza przez co do przerwy na tablicy wyników widniało 0:0
Na drugą połowę wszedłem za Jakuba Wróbla który na koncie miał już żółtą kartkę. Chwilę po rozpoczęciu świetną wrzutką obsłużył mnie trener Karol Misiarz ale mój strzał z linii bramkowej wybił goalkeeper Tura.
W 70 minucie po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika udało mi się umieścić piłkę w siatce co dało nam prowadzenie 1:0 to był dla mnie szczególny moment ponieważ to moja pierwsza bramka w seniorskiej piłce, którą zawdzięczam całej drużynie. Po tej bramce grało nam się spokojniej bo to przeciwnicy musieli gonić wynik.
W 88 min Pazdan z rzutu wolnego, z okolic 35m centro strzałem ustalił wynik spotkania. Cieszy też pierwsze czyste konto w tym sezonie. W całym meczu przeważaliśmy nad rywalami i zasłużenie zgarnęliśmy 3 punkty.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z szansy jaką dał mi trener Karol Misiarz. Mam nadzieję na częste występy i kolejne bramki w barwach Roztocza 🔥🔥💚❤️
Od admina:

Obiektywnie patrząc na ten mecz, widać było nasze zaangażowanie i determinację, optycznie byliśmy stroną dominującą na murawie, a drużyna Tura próbowała odgryzać się kontratakami. Mecz zaliczony za 3 punkty i jest to wynik jak najbardziej sprawiedliwy w mojej subiektywnej opinii.  My jedziemy dalej a drużynie Tura życzymy sukcesów w lidze.

PS. Mateusz Antończak sorki za te krzyki, ale jak to w meczu, czasem mnie ponoszą emocje i powodują chwilowy brak koncentracji i zdrowego rozsądku. Sorki wielkie, Życzę Ci samych sukcesów.