„Festiwal nieskuteczności i błędów” odbiera nam 2 punkty. Remisujemy ze Spartą Wożuczyn.

Piękna pogoda miała być atutem niedzielnej potyczki naszej drużyny. Wszystko wskazywało na to, że mecz z notowana niżej SPARTĄ to będzie spacerek. Niestety piłka nożna jest nieobliczalna. Mecze nie zawsze wygrywają faworyci  i tak też wydarzyło się dziś przy Szkolnej 4.

Mecz od początku był pod kontrolą naszego zespołu, drużyna Gości nie chciała zbyt odkryć linii defensywy i skupił się raczej na rozbijaniu naszych ataków. W pierwszej połowie dominowaliśmy na murawie, a nie wykorzystane sytuacje budziły jedynie jęk widowni. Nie wiem czy drużyna Sparty w ogóle zagroziła nam w pierwszej połowie, raczej nie przypominam sobie.

Kuriozalny błąd naszego bramkarza w drugiej połowie spowodował nerwówkę w grze naszej drużyny i chyba dodał skrzydeł gościom, którzy poczuli, że realnie mogą powalczyć chociaż o remis.

W 65minucie wyszliśmy ponownie na prowadzenie choć sytuacji mieliśmy znowu bez liku. Krystian Szura dostał prostopadłe podanie od Łukasza Latawca i wreszcie zakończył akcje bramką. 5 minut później ponownie sam na sam Szurka pokonał bramkarza ale sędzie dopatrzył się pozycji spalonej i nie uznał bramki. W około 70 minucie po strzale Karola głową zawodnik Sparty obronił piłkę ręką w polu karnym lecz ponownie sędzia główny nie dopatrzył się przewinienia, choć chwile potem Karol został nastrzelony w rękę i tym razem gwizdał przewinienie. No cóż.

Gramy dalej i ponownie w około 80 minucie kapitan gości wyszedł sam na sam. Niezdecydowanie naszego bramkarza spowodowało, że zderzył się z naszym zawodnikiem a zawodnik Sparty wykończył akcje bramką. Od praktycznie 80 minuty mecz na tyle się otworzył, że w tym momencie każda drużyna stwarzała sobie sytuacje i wyglądał o to tak, że kto pierwszy strzeli ten wygra. Mecz zakończył się remisem i niestety tracimy 2 punkty do czołówki.

W kolejną niedzielę mecz wyjazdowy do Majdanu Starego. Zagramy rewanż z tamtejszą Tanwią.

Zapraszamy serdecznie naszych kibiców i sympatyków. Bądźmy razem z naszą drużyną !