Granica pokonana w 91 minucie! Pomimo ulewy, Brawo dla drużyny za grę do ostatniej minuty.

Kolejne starcie z drużyną Granicy Lubycza Królewska w tym sezonie za 3 punkty. W pierwszej rundzie wygraliśmy pewnie 3-0, a dziś po walce z rywalem ale również z pogodą, wychodzimy zwycięsko. Bardzo fajnie pokazała się w tym meczu nasza młodzież, a dwóch stoperów Pazdan z Fabianem mieliby „zero” z tyłu gdyby nie głupi błąd w którym zatrzymaliśmy się myśląc, że rywal wybije piłkę na aut w momencie kiedy nasz zawodnik leżał na murawie. Niestety dostaliśmy strzał na bramkę i to otworzyło wynik meczu. Konsekwencja w grze dała nam wyrównanie w około 70 minucie po strzale Krystiana Kuronia i dobitce Sebastiana Kurzawy. W 9o minucie po próbie obrony rękoma stopera Granicy, sędzia pokazał „wapno”. Pewnym i pięknym strzałem Karol Bukowski dał naszej drużynie prowadzenie i tak z Lubyczy przywieźliśmy 3 punkty. Pogoda była fatalna, lało cały mecz i ciężko było grać na sztucznej murawie, bo piłka zachowywała się zupełnie inaczej niż na naturalnej nawierzchni, ale „temperatura meczu” dawała dużo adrenaliny. Fajnie, że młodzi zawodnicy dali radę, złożyło się tak, że w naszej kadrze zabrakło 7 podstawowych zawodników, więc szansę dostali młodzi i super ją wykorzystali. Brawo chłopaki!! jeszcze 2 mecze zostały i liczymy na 6 punktów!!! Jakość transmisji z meczu w Lubyczy był słaby ale niestety przy takiej ulewie internet zawodzi i stad taka jakoś. Sorki za to, ale to niezależny od nas parametr transmisji.

W sobotę starcie z Turem z którym jesienią zremisowaliśmy 0-0 zagramy o 18.00. Transmisja będzie na facebooku, ale zapraszamy do kibicowania na żywo przy Szkolnej 4.

Skład Roztocza: Lembryk, Fiedor, Kurzawa, Grymuza, Daszek, Alterman, Bukowski, Tucki, Brodaczewski, Szura, Kuroń
Ławka: Pataj, Sołtys, Kurzawa S., Bajek, Dziewa
Bramki: S. Kurzawa 70′, Bukowski 91′