II miejsce Juniorów Młodszych na Turnieju Halowym o Puchar Burmistrza Frampola.

Dużym sukcesem zakończył się w sobotę (02.02.2019 r.) Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Frampola. Nasza drużyna Juniorów Młodszych w składzie: Mateusz Kwapisz, Szymon Sołtys, Kornel Bulak, Michał Cichoń, Michał Bodnar, Krystian Gałka, Daniel Kłus, Kamil Watrak, Konrad Brodaczewski, Adrian Mazurek, Adrian Wrona (zawodnik testowany), zajęła II miejsce ustępując jedynie Jadwidze Janów Lubelski.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.

Wyniki poszczególnych spotkań i strzelcy bramek:

Omega I Stary Zamość – Roztocze 1:2 (Konrad Brodaczewski, Krystian Gałka)

Orzeł Tereszpol – Roztocze 0:3 (Konrad Brodaczewski, Kornel Bulak, Michal Bodnar)

Ostoja Skierbieszów – Roztocze 3:0

Włókniarz Frampol – Roztocze 1:3 (Konrad Brodaczewski, Kornel Bulak, Michał Cichoń)

Jadwiga Janów Lubelski – Roztocze 2:0

Omega II Stary Zamość – Roztocze 1:5 ( Konrad Brodaczewski -2, Michał Cichoń, Kornel Bulak, Michał Bodnar)

Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik naszego klubu Mateusz Kwapisz. Podopiecznym Karola Misiarza należą się wielkie brawa za wczorajszy występ. Sukces w Frampolu potwierdza dobrą pracę jaką wykonuje trener i olbrzymie zaangażowanie zawodników.

Gratulujemy !!!!

RCh