Kolejne zwycięstwo, choć łatwo nie było, Korona zostawia nam 3 punkty na S4

Pomeczowa wypowiedź naszego stopera Fabiana Fiedora📣:
Po 2 wygranych z rzędu na mecz z Koroną Łaszczów wychodziliśmy głodni kolejnych 3 punktów, wiedzieliśmy, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. Nasza dobra postawa na boisku, już w pierwszej połowie przyczyniła się do kilku dogodnych sytuacji, niestety w żadnej z nich piłka nie znalazła drogi do siatki. W drugiej połowie wyszliśmy jeszcze mocniej nastawieni na ofensywę, co poskutkowało strzeleniem przez naszą drużynę bramki, dzięki której mogliśmy nieco uspokoić grę. Bardzo dobra gra w defensywie całej drużyny nie pozwoliła naszym przeciwnikom na stworzenie żadnej dogodnej sytuacji, a nasza 2 bramka w końcówce meczu definitywnie zakończyła to spotkanie. Jestem zadowolony z postawy całej drużyny, świetnie wykonaliśmy założenia trenera na to spotkanie, co poskutkowało kolejnym zwycięstwem I 3 punktami naszej drużyny.
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 ŁKS Korona Łaszczów
Bramki: Konrad Brodaczewski, Fabian Fiedor
Skład Roztocza: Piotr Lembryk, Przemysław Dycha, Fabian Fiedor, Daniel Kurzawa, Brajan Alterman, Patryk Dziewa ( Jakub Wróbel 70’ ), Krystian Bajek, Sebastian Kurzawa, Karol Misiarz, Jakub Bożek ( Krystian Dziuba 89’ ), Konrad Brodaczewski.
Ławka rezerwowych: Mateusz Kwapisz, Krystian Dziuba, Piotr Olech, Szymon Sołtys, Jakub Wróbel