Lubelska Liga Wojewódzka – wygrana z Huraganem Międzyrzec Podlaski

Lubelska Liga Wojewódzka juniorów młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Huragan Międzyrzec Podlaski 5:1 (3:1)

Roztocze wystąpiło w składzie: Franciszek Tutka (70’ Simone Pędzich), Sebastian Pupiec, Łukasz Wiśniewski, Kacper Komisarski (C), Jakub Sierkowski, Nikodem Żuk, Maciej Zych (77’ Kryspin Popielec), Krystian Dziuba, Jakub Brodaczewski, Adrian Wyłupek (70’ Karol Łaba), Piotr Olech (46’ Kamil Godzisz)

Bramki:

17’ 1:0 Adrian Wyłupek (karny) po faulu na Piotrku Olechu

32’ 2:0 Piotr Olech ( asysta Jakub Brodaczewski)

38’ 3:0 Nikodem Żuk (asysta Adrian Wyłupek)

45’ 3:1 Huragan

67’ 4:1 Jakub Brodaczewski

75’ 5:1 Karol Łaba (asysta Jakub Brodaczewski)

Pierwsze trzy punkty w obecnym sezonie zdobyli nasi juniorzy młodsi. W sobotnie popołudnie przybyła do Szczebrzeszyna drużyna Międzyrzeca Podlaskiego występująca w poprzednim sezonie w grupie B Lubelskiej Ligi Wojewódzkiej. Mecz od początku był dosyć wyrównany ale po kwadransie to gospodarze zaczęli groźniej atakować. W 17 minucie Piotr Olech w swoim stylu wjechał w pole karne i został sfaulowany. Do piłki podszedł Adrian Wyłupek i mierzonym strzałem pokonał bramkarza. W 32 minucie spotkania goście wykonywali rzut rożny. Dośrodkowanie w nasze pole karne zostało wybite przez obrońców a następnie Jakub Brodaczewski celnym podaniem uruchomił Piotrka Olecha. Napastnik Roztocza przebiegł sprintem ok. 60 m i precyzyjnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Po kolejnych 6 minutach tym razem to gospodarze mieli rzut rożny. Dośrodkowanie Adriana Wyłupka trafiło wprost na głowę Nikodema Żuka i zrobiło się 3:0. W końcówce pierwszej połowy chyba nasi zawodnicy byli już myślami w szatni i niefortunna strata w środku boiska zakończyła się bramką dla gości. W drugiej połowie juniorzy Roztocza dorzucili jeszcze dwie bramki. Najpierw w 67 minucie dobrze dysponowany tego dnia Jakub Brodaczewski urwał się obrońcy i strzałem w samo okienko podwyższył rezultat a następnie debiutujący w lidze wojewódzkiej Karola Łaba, pięć minut po wejściu na boisko ustalił wynik spotkania.

Gratulujemy naszym juniorom młodszym wygranej i czekamy na kolejne zwycięstwa.