Mamy Mistrza !!!!! Włókniarz nie dał rady się postawić !!! Mamy 4 ligę BRAWO MY!!!!

Mecz z Włókniarzem Frampol miał niezły początek, już w 2 minucie meczu faul na Kubie Bubiłku w polu karnym na bramkę zamienił Misha Fediuk pewnie pokonując bramkarza z rzutu karnego. 3 minut później Frampol po stałym fragmencie remisuje na 1-1 i mecz rozpoczął się od nowa. W dziewiątej minucie Korek wrzuca w pole karne i Paweł Wróbel głową strzela na 2-1. Po tej fali ataków od około 10 minuty obie drużyny uspokoiły grę, rozpoczęła się gra pozycyjna, ale trzeba przyznać że drużyna Roztocza była bardziej aktywna na połowie rywala. W około 30 minucie Kamil Korna dostał piłkę sam na sam lecz zabrakło precyzji i trochę szczęścia i piłka poszybowała obok słupka. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie.

Druga połowa to kontynuacja gry z pierwszej połowy, drużyna gości starała się ataków z kontry i stałych fragmentów ale nic nie wychodziło lub kończyło się dobrą interwencją Krzyśka Hadły. Gospodarze konsekwentnie zagrażali bramce Włókniarza ale też nie sprzyjało szczęście.

Dużo naprawdę dużo działo się pod bramką Włókniarza i w około 60 minucie Roztocze ponownie stanęło przed szansą. Do rzutu karnego  podszedł pewnym krokiem Sviat Lavruk i pewnie podniósł wynik na 3-1.  Tak też zakończył się mecz. Wszyscy czekaliśmy z informacją z Huczwy. Huczwa przegrała mecz z Gromem 0-2, więc już dziś mogliśmy się cieszyć zwycięstwem Ligi Okręgowej. Brawo i jeszcze raz Brawo !!!