OL Juniorów Młodszych – podsumowanie sezonu

Zakończył się sezon 2018/2019 Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych gr. I.
W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn w tym ASPN Roztocze Szczebrzeszyn. Każdy zespół rozegrał w sezonie po cztery mecze z tą samą drużyną. Roztocze zajęło 1 miejsce zdobywając 49 punktów (16 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki). Należy nadmienić, że w rundzie rewanżowej nasz zespół zgromadził komplet punktów (30). W całym sezonie nasza drużyna strzeliła 93 bramki (średnio 4,65 na mecz) a straciła 35.

Grupę Juniorów Młodszych prowadziło dwóch trenerów: Krystian Szura a następnie Karol Misiarz.

Bramki w sezonie 2018/2019 dla Roztocza zdobywali: Konrad  Brodaczewski – 23, Mateusz Żuk – 15, Mariusz Roch -8, Krystian Gałka – 7 Kornel Bulak – 6, Michał Cichoń – 5, Michał Bodnar – 5, Maciej Szajba – 3, Bartłomiej Ciurysek -3 Adrian Mazurek -2, , Oskar Jurkiewicz -2, Patryk Dziewa -1, Szymon Harkot -1.

Nowi zawodnicy, którzy przybyli przed sezonem do naszej drużyny to: Adrian Mazurek, Kamil Watrak, Szymon Sołtys, Mateusz Kwapisz, Daniel Kłus. Przed rundą wiosenną dołączyli: Eryk Waga, Mariusz Roch, Patryk Dziewa, Kacper Komisarski i Bartłomiej Ciurysek. Treningi  wznowił również Michał Bodnar. Zespół opuścili: Jakub Pańczyk, Patryk Grona, Bartłomiej Kyc, Dawid Rosik i Kacper Kawucha.

W meczach barażowych o awans do Ligi Wojewódzkiej Roztocze dwukrotnie przegrało ze zwycięzcą grupy II Olimpią Miączyn 2:6 (u siebie) i 1:3 na wyjeździe.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi wygrania grupy I Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych i liczymy na równie udane występy w Lidze Juniorów Starszych.

Zarząd ASPN Roztocze