OL Juniorów Młodszych – remis w Dereźni

OL Juniorów Młodszych Orion Dereźnia Solska – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 3:3 (1:0)

Roztocze wystąpiło w składzie: Karol Wnuk, Adam Godzisz, Piotr Godzisz, Aleksander Szlingiert, Patryk Podsiadły, Marcel Bulak, Kornel Bulak, Piotr Świst, Sylwester Szady, Jakub Bożek.

Bramki dla Roztocza zdobyli: Jakub Bożek – 2, bramka samobójcza – 1

Nasza drużyna wystąpiła w sobotnim spotkaniu w 10-osobowym składzie. Szczególnie w środku boiska odczuwalny był brak Michała Cichonia, którego zmogła choroba. Większość meczu toczyła się w deszczu. Od początku lepiej w tych warunkach radziła sobie drużyna gospodarzy, która do przerwy prowadziła 1:0. W drugiej połowie Roztocze zdołało wprawdzie wyrównać ale już w następnej akcji piłkarze z Dereźni znowu wyszli na prowadzenie. Kilka minut później Orion zdobył trzecią bramkę i wydawało się, że już jest po meczu. Nasi zawodnicy nie odpuścili i do końca walczyli o jak najlepszy wynik. Wyrównującą bramkę zdobył Jakub Bożek na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem.

Serdecznie dziękujemy naszym chłopakom za walkę do końca.