OL Juniorów Młodszych – udany transfer

OL Juniorów Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Olender Sól 6:2 (3:2)

Skład Roztocza: Mateusz Kwapisz, Adrian Mazurek, Szymon Sołtys, Eryk Waga, Maciej Szajba, Michał Bodnar, Michał Cichoń, Oskar Jurkiewicz, Mariusz Roch, Mateusz Żuk, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi: Daniel Kłus, Daniel Kurzawa, Łukasz Pataj, Bartłomiej Ciurysek, Kacper Komisarski, Krystian Gałka.

Bramki: Mariusz Roch -3, Konrad Brodaczewski -2, Mateusz Żuk -1

Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny wyśmienicie. W 5 minucie po bramkach Konrada Brodaczewskiego i Mariusza Rocha Roztocze prowadziło 2:0. Goście szybko odpowiedzieli na nasze ciosy i w 17 minucie był już remis. Na szczęście my mieliśmy w składzie, pozyskanego przed rundą wiosenną z Gaudium Zamość, Mariusza Rocha. W 35 minucie nasz pomocnik popisał się wspaniałym rajdem lewą stroną boiska i zakończył go celnym strzałem. W końcowych minutach pierwszej połowy arbiter główny podyktował naszym zdaniem problematyczny rzut karny. Obrońca Roztocza Eryk Waga przewracając się w polu karnym został uderzony piłką w rękę i sędzia po namyśle wskazał na wapno.. Potężny strzał zawodnika Olendra wspaniałą paradą wybronił Mateusz Kwapisz. Bez wątpienia był to przełomowy moment całego spotkania. Tuż po przerwie Mateusz Żuk podwyższył nasze prowadzenie a w 60 minucie Mariusz Roch uzupełnił pierwszego hattricka w barwach Roztocza. W 70 minucie kapitan naszej drużyny Konrad Brodaczewski zdobył szóstą bramkę i w tym momencie stało się jasne że 3 punkty zostaną w Szczebrzeszynie.

W sobotę o 11:00 miał rozpocząć się we Frampolu mecz OL Juniorów Młodszych pomiędzy miejscowym Włókniarzem i Roztoczem. Spotkanie nie doszło do skutku ponieważ gospodarze w ostatniej chwili odwołali mecz argumentując to problemem ze skompletowaniem składu.

RCh