OL Juniorów Młodszych – z Piastem na remis

OL Juniorów Młodszych Roztocze Szczebrzeszyn – Piast Babice 3:3 (3:3)

Skład Roztocza: Karol Wnuk, Adam Godzisz, Piotr Godzisz, Sylwester Szady, Bartłomiej Mikuliński, Patryk Podsiadły, Kacper Łapiński, Kornel Bulak, Marcel Bulak, Michał Cichoń, Jakub Bożek.

Bramki dla Roztocza strzelili: Jakub Bożek, Michał Cichoń, Marcel Bulak

Mimo padającego deszczu drużyny Roztocza i Piasta rozegrały bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Już pierwsza akcja przyniosła bramkę naszemu zespołowi. Kilkanaście minut później Michał Cichoń podwyższył na 2:0 i wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Dwubramkowe prowadzenie trochę uśpiło naszą drużynę i do głosu zaczęli dochodzić goście. Karol Wnuk za lekko wybił piłkę, przejął ją napastnik Piasta i popędził na bramkę. Wprawdzie nasi obrońcy odebrali  piłkę w polu karnym ale zdaniem sędziego faulowali i arbiter wskazał na „wapno”. Zawodnik gości pewnie wykorzystał jedenastkę. Od tego momentu drużynie Piasta wychodziło dosłownie wszystko. Szybko i dokładnie rozgrywali piłkę oraz dochodzili do sytuacji strzeleckich. Dwie z nich wykorzystali i z wyniku 2:0 zrobiło się 2:3. Dobrze, że Roztocze jeszcze przed przerwą przeprowadziło składną akcję. Jakub Bożek uciekł obrońcom , dośrodkował na 16 metr do niepilnowanego Marcela Bulaka. Marcel oddał strzał z pierwszej piłki i doprowadził do remisu. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. Niestety mimo kilku okazji futbolówka nie chciała wpaść do bramki przeciwnika. Swoje okazje po kontratakach miała również drużyna Piasta ale na szczęście nasi obrońcy i bramkarz nie dopuścili do straty bramki.