OL Juniorów Starszych – koncert zielono-czerwonych na ‘’stadionie leśnym’’!

21.09.2019 r. 15:00

Tanew Majdan Stary – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 0:12 (0:3)

ASPN ROZTOCZE: Mateusz Kwapisz, Adrian Mazurek, Daniel Kurzawa, Maciej Szajba (70’ Karol Krupiński), Eryk Waga, Krystian Gałka (60’ Michał Bodnar), Hubert Waga, Michał Cichoń, Konrad Brodaczewski (C), Mateusz Żuk, Szymon Harkot.

Bramki zdobyli: Mateusz Żuk -4, Konrad Brodaczewski -3, Szymon Harkot -2, Maciej Szajba -1, Michał Bodnar -1, Daniel Kurzawa -1

Trener Karol Misiarz

Ze sporymi obawami do Majdanu Starego udali się juniorzy starsi ASPN Roztocze. Po środowym dość przeciętnym meczu z Victorią Łukowa w naszym zespole pojawiło się sporo kontuzji oraz chorób. Tuż przed spotkaniem wypadli Kornel Bulak, Patryk Dziewa, Krystian Mróz, Szymon Sołtys, Adrian Wrona. Dodatkowo Tanew zwyciężyła w Łukowej 5:4. Jak się okazało w końcowym rozrachunku obawy nie były uzasadnione, bo nasz zespół rozegrał świetny mecz. Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego zwycięstwa naszego zespołu. Przy stanie 0:1 Mateusz Kwapisz pokazał swoje umiejętności ratując zespoł po dobrym uderzeniu jednego z zawodników Tanwi z rzutu wolnego. Warto odnotować jeszcze jedną sytuację, gdy napastnik gospodarzy ładnie obrócił się w kierunku naszej bramki i uderzył potężną bombę z około 20 metrów. Na nasze szczęście piłka odbiła się od spojenia bramki Mateusza i wyszła w pole gry. To tyle, na co było stać zespół gospodarzy tego dnia. Później mogliśmy oglądać naprawdę dobrą grę naszej drużyny. Zespołowe akcje, gra na dwa kontakty oraz determinacja i wola walki spowodowały, że z przyjemnością mogliśmy oglądać tego dnia zielono-czerwonych. Warta odnotowania była akcja przy bramce na 0:4, koronkowa akcja Kurzawa-Brodaczewski- Harkot zakończyła się uderzeniem Żuka lewą nogą w samo okienko bramki Tanwi i wprawiła w osłupienie wszystkich zgromadzonych tego dnia na stadionie. W 70 minucie meczu w barwach Roztocza zadebiutował nasz nowy nabytek Karol Krupiński, który minutę po wejściu przeprowadził fajną akcję z Szymonem Harkotem. Jego dobre dośrodkowanie wprost na głowę Mateusza Żuka zakończyło się bramką. Ogromnie cieszy to, że defensywa kierowana wzorowo tego dnia przez Daniela Kurzawę zachowała czyste konto. Ciężko po takim meczu kogoś pochwalić, ponieważ cały zespół zagrał na bardzo dobrym poziomie i pokazał, że w niedalekiej przyszłości zespoł seniorów Roztocza będzie miał spory pożytek z tej grupy zawodników.

Po 4 rozegranych meczach gdzie każdy z nich graliśmy na wyjeździe na naszym koncie mamy 10 punktów.

Już w najbliższą niedzielę nasz zespół wraca na stadion przy ulicy Szkolnej 4. Przeciwnikiem będą Błękitni Obsza. Liczymy, na kolejny dobry mecz naszego zespołu i podtrzymanie dobrej passy. Zapraszamy na to spotkanie!