OL Juniorów Starszych – wygrana z Piastem

OL Juniorów Starszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Piast Babice 2:0 (2:0)

Skład Roztocza Konrad Rusak, (75′ Piotr Lembryk), Maciej Szajba, Arkadiusz Podsiadły, Patryk Podsiadły (65′ Sylwester Szady), Patryk Bizior, Kornel Bulak, Marcel Bulak (80″ Karol Wnuk), Bartłomiej Teterycz, Łukasz Duda, Radosław Mikuliński (84′ Wiktor Bielski), Jakub Wnuk (55′ Szymon Maksymiak).

Bramki zdobyli: Jakub Wróbel, Radosław Mikuliński.

Nasi Juniorzy Starsi wygrali pierwszy mecz na swoim boisku w sezonie 2017/2018. Roztocze od początku spotkania przejęło inicjatywę. Mimo wielu dogodnych sytuacji piłka nie mogła wpaść do bramki gości. Udało się to dopiero w 38 minucie. W niegroźnej sytuacji bramkarz Piasta minął się z piłką a Kuba Wróbel wpakował ją z najbliższej odległości do bramki. Dwie minuty później po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła na głowę Radka Mikulińskego i zrobiło się 2:0. W drugiej połowie nasza drużyna kontrolowała grę. Mimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie. Cieszy fakt, że na ławce rezerwowych przebywało aż pięciu zawodników. Każdy z nich mógł tego dnia zaprezentować swoje umiejętności. W polu wystąpił również nominalny bramkarz juniorów Karol Wnuk.

Następny mecz Juniorzy rozegrają z liderem grupy Metalowcem. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Goraju.