OL Trampkarzy Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Szumy Susiec 5:4 (2:1)

Roztocze wystąpiło w składzie: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Kacper Kawucha, Krystian Gałka, Oskar Jurkiewicz, Mateusz Żuk, Sebastian Kurzawa, Przemysław Paczos, Szymon Harkot, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi: Jakub Szyduczyński, Mateusz Mazurek, Karol Kawucha.

Bramki zdobyli: Konrad Brodaczewski – 3, Szymon Harkot – 2

Dzisiejszy mecz z Szumami Susiec był bardzo wyrównany i emocjonujący. Tym razem do samego końca musieliśmy drżeć o dobry wynik. Wszystko zaczęło się po naszej myśli ponieważ po dwóch świetnych prostopadłych podaniach Konrad Brodaczewski znalazł się w sytuacjach sam na sam z bramkarzem i prowadziliśmy 2:0. Jeszcze przed przerwą po dośrodkowaniu  z rzutu rożnego goście zdobyli kontaktową bramkę. W drugiej połowie dał o sobie znać Szymon Harkot, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcami i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Następnie oddał z ok. 25 m strzał, który wylądował tuż pod poprzeczką drużyny z Suśca. Zespół gości nie odpuszczał i po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył drugą bramkę. Nasza odpowiedź była natychmiastowa tuż po wznowieniu ze środka kolejne prostopadłe podanie otrzymał Konrad Brodaczewski minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. W końcowych minutach wkradło się w nasze szeregi rozluźnienie i ambitnie walczący zawodnicy Szumów zdobyli jeszcze dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego. Na szczęście nasi zawodnicy przetrwali  napór w ostatnich minutach i zaliczyli piąte zwycięstwo w rundzie wiosennej.