OL Trampkarzy Młodszych – nieznaczna przegrana z liderem

OL Trampkarzy Młodszych Granica Lubycza Królewska – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2:1 (0:0)

Roztocze wystąpiło w składzie: Jakub Szyduczyński, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Kacper Kawucha, Krystian Gałka, Sebastian Kurzawa, Oskar Jurkiewicz, Michał Magdziarz, Przemysław Paczos, Szymon Harkot, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi : Łukasz Pataj, Mateusz Mazurek, Karol Kawucha, Mateusz Żuk.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył Konrad Brodaczewski.

W niedzielę nasi Trampkarze Młodsi ulegli po zaciętym pojedynku, liderowi z Lubyczy Królewskiej 2:1. Była to pierwsza porażka naszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej części boiska ponieważ obydwie drużyny postawiły przede wszystkim na obronę. W drugiej połowie jako pierwsi przed szansą wyjścia na prowadzenie stanęli zawodnicy Roztocza. Świetne prostopadłe podanie dotarło do Szymona Harkota, który w pełnym biegu uderzył na bramkę. Niestety bramkarz gospodarzy zdołał musnąć piłkę nogą i ta wylądowała na słupku zamiast w bramce. W 43 minucie Granica wyszła na prowadzenie, a 10 minut później gospodarze prowadzili już 2:0. Nasze nadzieje odżyły w 60 minucie. Konrad Brodaczewski wbiegł w pole karne i strzelił nie do obrony. Była to już 25 bramka Konrada w rundzie wiosennej. Mimo kilku kolejnych prób niestety nie udało się już doprowadzić do remisu.

Po zakończeniu spotkania zawodnicy z Lubyczy mogli świętować awans do ligi wojewódzkiej ponieważ był to ich ostatni mecz w sezonie. Nasza drużyna rozegra jeszcze jedno spotkanie. W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 Roztocze zmierzy się z Relaxem Radecznica. Ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu zapewni nam drugie miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych w sezonie 2016/2017.