OL Trampkarzy Młodszych – ostre strzelanie w Łukowej

OL Trampkarzy Młodszych Victoria Łukowa – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 1:8 (0:6)

Roztocze wystąpiło w składzie: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Krystian Gałka, Kacper Kawucha, Przemysław Paczos, Sebastian Kurzawa, Mateusz Żuk, Oskar Jurkiewicz, Szymon Harkot, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Mazurek, Karol Kawucha, Bartłomiej Kyc.

Bramki zdobyli; Konrad Brodaczewski – 3, Szymon Harkot – 2, Sebastian Kurzawa – 1, Mateusz Żuk – 1, Krystian Gałka – 1.

W niedzielę 21.05.2017 r. nasi Trampkarze Młodsi rozegrali swój najlepszy mecz w rundzie wiosennej. Nasz zespół wygrał na wyjeździe z silną drużyną Victorii Łukowa aż 8:1. Naszym zawodnikom wychodziło dosłownie wszystko i gdyby nie bardzo dobra dyspozycja bramkarza z Łukowej wynik mógł być znacznie wyższy. W pierwszej połowie grając z wiatrem szybko uzyskaliśmy przewagę. Pierwsza bramka padła w 7 minucie a jej autorem był Konrad Brodaczewski, który perfekcyjnie wykonał rzut karny. Drugą bramkę zdobył Szymon Harkot a trzecią ponownie Konrad. Następnie akcję zespołową wykończył Szymon i prowadziliśmy 4:0. Kolejną bramkę zdobył Sebastian Kurzawa, który wykończył dośrodkowanie  Przemka Paczosa. W ostatniej minucie pierwszej części gry nasza drużyna wykonywała rzut rożny. W zamieszaniu podbramkowym najszybciej do piłki doszedł Mateusz Żuk i nie dał żadnych szans bramkarzowi. Po tej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę. W drugiej części graliśmy pod wiatr ale mimo to i tak przeważaliśmy na boisku. Po dwóch prostopadłych zagraniach najpierw Krystian Gałka znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał bramkarza a następnie Konrad Brodaczewski skopiował wyczyn kolegi. W samej końcówce niefortunne podanie do naszego bramkarza zakończyło się bramka samobójczą.

Należy pochwalić naszych Trampkarzy nie tylko za dobry wynik ale również za walkę na całym boisku. W meczu z Victorią zadebiutował w naszej drużynie Bartłomiej Kyc.

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 nasi Trampkarze Młodsi rozegrają mecz z Orłem Tereszpol. Spotkanie odbędzie się na boisku w Tereszpolu.