OL Trampkarzy Młodszych – przegrana z Gaudium

OL Trampkarzy Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Gaudium Zamość 1:3 (1:0)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Karol Kawucha, Przemysław Paczos, Krystian Samulak, Szymon Węgrzyn, Sebastian Kurzawa, Adrian Kurzawa, Szymon Harkot, Dawid Duda.

Rezerwa: Miłosz Obszyński.

Bramkę dla Roztocza zdobył: Sebastian Kurzawa.

Roztocze przystąpiło do meczu bez Mateusza Mazurka (przeziębienie) i Michała Magdziarza (kontuzja) za to z debiutującym w naszym zespole Szymonem Węgrzynem. Już pierwsza ofensywna akcja naszej drużyny zakończyła się golem. Szymon Harkot popędził lewym skrzydłem a następnie dośrodkował idealnie do Sebastiana Kurzawy. Nasz kapitan minął zwodem bramkarza i umieścił piłkę w bramce. Później inicjatywę przejęła drużyna gości a nasz zespół dzielnie się bronił i wyprowadzał kontry. Podczas jednej z nich Szymon Harkot został ostro potraktowany przez obrońców i musiał opuścić boisko a w jego miejsce na boisku zameldował się Miłosz Obszyński. Nie dość, że sędzia nie ukarał obrońcy Gaudium za faul to nawet nie odgwizdał rzutu wolnego. W zgodnej opinii obydwu sztabów szkoleniowych poziom sędziowania w tym meczu mówiąc delikatnie pozostawiał wiele do życzenia. W drugiej połowie do głosu doszedł zespół gości i w krótkim odstępie zdobył trzy bramki. Niestety nasi zawodnicy opadli z sił i nie byli w stanie powalczyć o zmianę wyniku. Poza tym nasz najlepszy snajper (Szymon) wprawdzie wszedł w drugiej połowie na boisko ale boląca noga nie pozwalała mu na pokazanie wszystkich umiejętności.

Prawdopodobnie Szymon nie wystąpi również w najbliższym meczu z Relaxem Księżpol. Spotkanie to zostanie rozegrane w najbliższą środę o godzinie 16:30 na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie.