OL Trampkarzy Młodszych – remis tylko do przerwy

OL Trampkarzy Młodszych Sparta Wożuczyn – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2:6 (2:2)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Karol Kawucha, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Przemysław Paczos, Krystian Samulak, Dawid Duda, Sebastian Kurzawa, Adrian Kurzawa, Michał Magdziarz, Szymon Harkot.

Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Mazurek, Miłosz Obszyński

Strzelcy bramek: Szymon Harkot – 5, Sebastian Kurzawa – 1

W środę 13.09.2017 r. Trampkarze Młodsi Roztocza zmierzyli się w Wożuczynie ze swoimi rówieśnikami ze Sparty. Obydwie drużyny zaczęły spotkanie dosyć nerwowo poza tym silne porywy wiatru uniemożliwiały dokładne rozgrywanie piłki. Wiatr płatał również różne figle przy strzałach zawodników o czym przekonali się szczególnie bramkarze obydwu drużyn. Pierwsze trzy bramki ( dwie dla Roztocza i jedna dla Sparty) padły przy dużym udziale wiatru. W pierwszej połowie dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie ale za każdym razem gospodarze wyrównywali. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. Sparta ograniczała się jedynie do kontrataków, ale nasza obrona w drugiej części meczu była nie do przejścia. W 46 minucie Szymon Harkot ponownie wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie a między 60 a 65 minutą aż trzy razy bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki. Ostatecznie Roztocze odniosło zasłużone zwycięstwo i z dorobkiem  czterech punktów zajmuje drugie miejsce w Okręgowej Lidze Trampkarzy Młodszych.

W meczu ze Spartą Wożuczyn zadebiutował w naszej drużynie Dawid Duda.

W najbliższą sobotę 16.09.2017 r. Trampkarze Młodsi zmierzą się z DKS Gaudium Zamość. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie.