OL Trampkarzy Młodszych – udany rewanż

OL Trampkarzy Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Kryształ Werbkowice 6:3 (2:3)

Skład Roztocza: Michał Sagan, Daniel Kurzawa, Michał Braszko, Mateusz Mazurek, Bartosz Wyrostkiewicz, Fabian Fiedor, Sebastian Kurzawa, Łukasz Pataj, Jakub Kijek, Szymon Kowalik, Michał Magdziarz.

Zawodnicy rezerwowi: Krystian Samulak, Miłosz Obszyński, Adrian Wyłupek, Dawid Kijek, Adrian Kurzawa.

Bramki dla Roztocza zdobyli: Sebastian Kurzawa -2, Jakub Kijek -2, Fabian Fiedor -1, Michał Magdziarz-1.

W niedzielę 10.06.2018 r. Trampkarze Młodsi Roztocza zmierzyli się na stadionie w Szczebrzeszynie z Kryształem Werbkowice. Jesienią ubiegłego roku nasza drużyna grając w 10-osobowym składzie przegrała w Werbkowicach aż 1:9 i w meczu u siebie bardzo chciała zrewanżować się za tę porażkę.

Już w 2 minucie Roztocze wykonywało rzut rożny. Do piłki podszedł Łukasz Pataj dośrodkował na dalszy słupek a tam czekał już Sebastian Kurzawa, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się do 23 minuty, wówczas do rzutu wolnego z ok. 25 metrów podszedł zawodnik gości i umieścił piłkę w samym okienku bramki strzeżonej przez Michała Sagana. Następną bramkę znowu zdobyli goście i wyszli na prowadzenie. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy na strzał z odległości 25 metrów zdecydował się kapitan naszej drużyny Fabian Fiedor. Piłka po jego strzale skozłowała tuż przed bramkarzem i wpadła do siatki. Niestety Roztocze krótko cieszyło się z bramki wyrównującej ponieważ tuż po wznowieniu napastnik gości przymierzył z 20 metrów i nasz bramkarz skapitulował po raz trzeci. Krótka rozmowa w szatni podziałała bardzo mobilizująco na nasz zespół. W przeciągu zaledwie 3 minut drugiej połowy nasza drużyna strzeliła 3 bramki i wyszła na dwubramkowe prowadzenie. W końcówce spotkania Roztocze dołożyło jeszcze jedna bramkę i zdecydowanie wygrało to spotkanie.

W niedzielnym meczu w naszej drużynie zadebiutowali dwaj bracia: Jakub i Dawid Kijek. Obydwaj spisali się bardzo dobrze, a Kuba dodatkowo 2 razy wpisał się na listę strzelców.