OL Trampkarzy Młodszych – wygrana w Suścu

OL Trampkarzy Młodszych Szumy Susiec – Roztocze Szczebrzeszyn 1:6 (1:4)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Kacper Kawucha, Krystian Gałka, Przemysław Paczos, Sebastian Kurzawa, Paweł Oszmaniec, Michał Magdziarz, Fabian Fiedor, Oskar Jurkiewicz, Szymon Harkot

Zawodnicy rezerwowi: Dawid Rak, Mateusz Mazurek, Jakub Szyduczyński.

Bramki zdobyli: Szymon Harkot – 3, Oskar Jurkiewicz – 3

W rozegranym we wtorek zaległym meczu OL Trampkarzy Młodszych nasi zawodnicy pewnie pokonali zespół z Suśca. Już w 7 minucie wynik otworzył Oskar Jurkiewicz, niestety minutę później chwila nieuwagi i już było 1:1. Oskar w 11 minucie ponownie wyprowadził nasz zespół na prowadzenie i od tego momentu już tylko Roztocze zdobywało bramki. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom zwycięstwa i liczymy również na 3 punkty w ostatnim meczu jesiennej rundy. W ostatniej kolejce nasza drużyna zagra z Relaxem Radecznica. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 na stadionie w Gaju Gruszczańskim.