Szumy Susiec – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2:12 (2:4)

ASPN ROZTOCZE: Damian Cieślik, Łukasz Wiśniewski, Marcin Matwij, Kacper Komisarski (C), Michał Synowiec, Krystian Dziuba, Nikodem Żuk, Maciej Kulasza, Filip Dubiel, Adrian Wyłupek, Piotr Olech

Ponadto grali: Kamil Szyszka, Łukasz Bylina, Kacper Wyłupek, Karol Pawelec, Kamil Godzisz

Bramki:

5’ 0:1 Piotr Olech (asysta Krystian Dziuba)

10’ 0:2 Piotr Olech (as. Adrian Wyłupek)

25’ 1:2 Szumy Susiec

30’ 1:3 Krystian Dziuba (as. Łukasz Bylina)

35’ 2:3 Szumy Susiec

38’ 2:4 Piotr Olech (as. Adrian Wyłupek)

50’ 2:5 Piotr Olech (as. Łukasz Bylina)

52’ 2:6 Krystian Dziuba (as. Piotr Olech)

55’ 2:7 Kacper Komisarski

58’ 2:8 Piotr Olech

62’ 2:9 Łukasz Bylina (as. Piotr Olech)

70’ 2:10 Adrian Wyłupek (as. Karol Pawelec)

75’ 2:11 Adrian Wyłupek (as. Łukasz Bylina)

76’ 2:12 Adrian Wyłupek (as. Łukasz Bylina)

Dość niespodziewanym rezultatem zainaugurowali ligę nasi trampkarze starsi. W przerwie letniej zespół Roztocza prowadzony przez Karola Misiarza został wzmocniony Piotrem Olechem (KS Włókniarz Frampol) oraz Damianem Cieślikiem (GKS Orzeł Tereszpol).  Już dzisiaj możemy powiedzieć, że przeprowadzone transfery okazały się strzałem w dziesiątkę! Piotrek to gwarant kilkudziesięciu bramek w rundzie a Damian zapewnia długo wyczekiwany spokój w bramce i swoimi interwencjami na treningach oraz w pierwszym meczu ligowym potwierdził ponadprzeciętne umiejętności. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Jak się okazało zespół Szumów tylko w pierwszej części meczu potrafił postawić się dobrze dysponowanemu zespołowi Roztocza. W drugiej połowie zdecydowanie przyspieszyliśmy naszą grę i dzięki temu pod bramką gospodarzy było wielokrotnie bardzo gorąco. Ciężko po takim spotkaniu kogoś wyróżnić cały zespół zagrał z dużym zaangażowaniem oraz potwierdził, że jest dobrze przygotowany do rozgrywek. Brawo Roztocze!

Już za tydzień 29 września o godzinie 11:00 przy Szkolnej 4 zmierzymy się z  drużyną AMSPN Hetman Zamość. Zdecydowanym faworytem meczu są goście, którzy wzmocnieni zawodnikami z kadry pierwszego zespołu z ligi wojewódzkiej będą rozdawać karty w tej lidze. My postaramy przeciwstawić się silnemu rywalowi i zagrać jak najlepszy mecz!