OL Trampkarzy Starszych – lider nieznacznie lepszy

OL Trampkarzy Starszych Unia Hrubieszów – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 3:2 (0:0)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Miłosz Obszyński, Bartosz Wyrostkiewicz, Mateusz Mazurek, Fabian Fiedor, Sebastian Kurzawa, Sebastian Pupiec, Bartłomiej Magdziarz, Adrian Wyłupek, Szymon Harkot.

Zawodnicy rezerwowi: Igor Dubiel, Karol Pawelec, Karol Mróz, Krystian Samulak

W niedzielę 19 maja Trampkarze Starsi Roztocza udali się na mecz do lidera rozgrywek Unii Hrubieszów. W naszej drużynie zabrakło trzech podstawowych zawodników Przemysława Paczosa, Kamila Godzisza i Michała Magdziarza. Od początku spotkania stroną atakującą był zespół gospodarzy ale nasza obrona często wspierana przez dobrze dysponowanego tego dnia Igora Dubiela skutecznie się broniła. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Dobrze rozegrany rzut wolny przez drużynę Unii zakończył się bramką. Przy stracie drugiej bramki trochę lepiej mógł zachować się nasz bramkarz, który powinien obronić strzał zawodnika z Hrubieszowa. Trzecia bramka dla gospodarzy to ładnie wykończona akcja zespołowa. Końcowe 10 minut spotkania należało do Roztocza. Najpierw Szymon Harkot mierzonym strzałem zdobył bramkę a w ostatniej minucie meczu Adrian Wyłupek strzałem przy samym słupku jeszcze raz pokonał goalkeepera gospodarzy i tym samym zmniejszył rozmiary porażki.

Pocieszające jest to, że mimo osłabienia nasz zespół podjął walkę i tylko minimalnie przegrał z drużyną, która jest zdecydowanym faworytem Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych.

RCh