OL Trampkarzy Starszych – ostre strzelanie w meczu z Relaxem

OL Trampkarzy Starszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Relax Radecznica 11:0 (2:0)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Fabian Fiedor, Daniel Kurzawa, Kacper Kawucha, Mateusz Mazurek, Miłosz Obszyński, Sebastian Kurzawa, Michał Magdziarz, Jakub Pańczyk, Mateusz Żuk, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi: Bartosz Wyrostkiewicz, Michał Braszko, Krystian Samulak.

Bramki dla Roztocza: Konrad Brodaczewski -6, Mateusz Żuk -2, Kacper Kawucha -2, Jakub Pańczyk -1.

W pierwszej minucie meczu z Relaxem Kacper Kawucha uciekł prawym skrzydłem obrońcom, dośrodkował w pole karne, a nadbiegający Kuba Pańczyk głową skierował piłkę do siatki. Po zdobyciu bramki nasza drużyna nadal atakowała a goście ograniczali się jedynie do grania długich piłek w kierunku napastników. W 8 minucie nasz zespół wykonywał rzut rożny. Mateusz Żuk wrzucił piłkę wprost na głowę Konrada Brodaczewskiego i było już 2:0. Po drugiej bramce Roztocze uspokoiło trochę grę i mecz się wyrównał. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli więcej goli. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiejj połowie. W tej części meczu nasza drużyna zdobyła aż 9 bramek i zdecydowanie pokonała zespół z Radecznicy. Podobnie jak w meczu z Sokołem Zwierzyniec nasz najlepszy snajper Konrad Brodaczewski ustrzelił podwójnego hat-tricka. Dobrą formę strzelecką zachował również Kuba Pańczyk, który po dwóch bramkach w poprzednim meczu w tym także wpisał się na listę strzelców . Cieszy przełamanie Mateusza Żuka i Kacpra Kawuchy. Obydwaj zawodnicy zdobyli po dwie bramki ale w ich przypadku była to konsekwencja pewnego zakładu z trenerem.

W najbliższą sobotę Trampkarze Starsi Roztocza rozegrają swój ostatni mecz w sezonie 2017/2018. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Orzeł Tereszpol. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Tereszpolu. Początek godzina 10:00