OL Trampkarzy Starszych – porażka z Szumami Susiec

OL Trampkarzy Starszych Szumy Susiec – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 5:3 (2:3)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Mateusz Mazurek, Miłosz Obszyński, Daniel Kurzawa, Bartosz Wyrostkiewicz, Fabian Fiedor, Bartłomiej Magdziarz, Przemysław Paczos, Sebastian Kurzawa, Sebastian Pupiec, Szymon Harkot.

Zawodnicy rezerwowi: Michał Sagan, Michał Magdziarz, Krystian Samulak.

Bramki: Szymon Harkot-2, Przemysław Paczos -1.

Nie udał się naszym Trampkarzom Starszym sobotni wyjazd do Suśca mimo prowadzenia po pierwszych 40 minutach ostatecznie zeszli z boiska pokonani. Mecz rozpoczął się od ataków z obydwu stron. Pierwszą doskonałą okazje do otwarcia wyniku miało Roztocze. Szymon Harkot uciekł obrońcom i zagrał piłkę wzdłuż bramki ale niestety nikt nie zakończył strzałem tego podania. To co nie wyszło naszym zawodnikom udało się drużynie Szumów. Prawy pomocnik dośrodkował w pole karne, nasi obrońcy spóźnili się z interwencją i napastnik gospodarzy z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Na szczęście na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Przemek Paczos przejął piłkę na połowie boiska minął jednego z obrońców i mierzonym strzałem umieścił piłkę w samym okienku drużyny z Suśca. Kolejną bramkę zdobył Szymon Harkot, który wygrał pojedynek z dwoma obrońcami i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Niestety chwila nieuwagi i już był remis. Przed przerwą za sprawą Szymona Roztocze jeszcze raz wyszło na prowadzenie i nie oddało go do końca pierwszej połowy. Co się stało z naszymi zawodnikami w drugiej połowie nie wiadomo. Drużyna gospodarzy całkowicie przejęła inicjatywę na boisko i zasłużenie wygrała aplikując nam w drugich 40 minutach 3 bramki.

W najbliższą niedzielę Trampkarze Starsi podejmą w Szczebrzeszynie drużynę Sparty Wożuczyn. Licząc na zdecydowanie lepszy występ naszych zawodników zapraszamy na mecz.

Początek spotkania 11:00

RCh