OL Trampkarzy Starszych – wynik lepszy niż gra

ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Wożuczyn 3:1 (1:1)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Kamil Godzisz, Miłosz Obszyński, Daniel Kurzawa, Bartosz Wyrostkiewicz, Przemysław Paczos, Fabian Fiedor, Sebastian Kurzawa, Sebastian Pupiec, Michał Magdziarz, Szymon Harkot.

Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Magdziarz, Krystian Samulak, Igor Dubiel.

Bramki dla Roztocza:

34’ – Bartłomiej Magdziarz

53’ – Sebastian Kurzawa

69’ – Fabian Fiedor

Po dwóch niezbyt udanych meczach wyjazdowych drużyna Trampkarzy Starszych rozegrała w sobotę w Szczebrzeszynie mecz z zespołem Sparty Wożuczyn. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W 12 minucie goście wykonywali rzut wolny. Błąd ustawienia naszej drużyny wykorzystał napastnik gości i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Na odpowiedź musieliśmy czekać do 34 minuty, wtedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartłomiej Magdziarz strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Bramki w drugiej połowie również padały tylko ze stałych fragmentów gry z tą różnicą że strzelali je wyłącznie zawodnicy Roztocza. Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Sebastian Kurzawa a następnie kapitan naszej drużyny Fabian Fiedor wykonując rzut wolny z ok. 20 m, mocnym, precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości.

W najbliższą niedzielę w Hrubieszowie o godzinie 11:00 Trampkarze Starsi rozegrają mecz z liderem rozgrywek drużyną Unii Hrubieszów.

Zapraszamy chętnych na to spotkanie.

RCh