Olimpia bezsilna, wygrywamy pewnie na S4 i dopisujemy 3 punkty na nasze konto.

Pomeczowa wypowiedź naszego bramkarza Piotra Lembryka. 📣📣
Do meczu z Olimpią podchodziliśmy bardzo zdeterminowani. Był to ważny dla nas mecz ponieważ graliśmy u siebie oraz chcieliśmy się zrehabilitować za porażkę w minionej kolejce z drużyną Włókniarza. Po pierwszej bardzo dobrej połowie w naszym wykonaniu w której większość czasu przeważaliśmy mogliśmy się cieszyć z dwubramkowego prowadzenia schodząc do szatni. W drugiej połowie nasi przeciwnicy stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje, lecz bramka na 3:0 pozwoliła nam uspokoić grę. Szkoda straconej bramki w końcówce jednak cieszą nas kolejne 3 punkty na naszym koncie. Szacunek dla chłopaków za zdrowie i kawał serca które zostawili na boisku.
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 3:1 Olimpia Miączyn