Przedostatni sprawdzian za nami…

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała przedostatni mecz kontrolny z IV-to ligową Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Pomimo braku kilku zawodników, na tle drużyny gości nasz zespół zaprezentował się naprawdę dobrze.

„To był dla nas bardzo dobry test przed ligą” – powiedział po sparingu trener Szczyrba.

„Drużyna Tomasovii zagrała dobrą piłkę, a my wreszcie mogliśmy pograć z drużyną, która bardzo dobrze operuje piłką” – dodał.

Tomasovia wygrała ten mecz 0-3 i to zwycięstwo im się należało, ale trzeba przyznać, że my też mieliśmy swoje szanse lecz nie udało się ich wykorzystać.  Już czuć i widać, że wielkimi krokami zbliża się liga ponieważ trenerzy testują już nie tylko strategie na murawie i samych zawodników, ale „pierwsze jedenastki” na ligę.

Zostało nam jeszcze rozegranie ostatniego sparingu z drużyną Sokoła Zwierzyniec. Sparing rozegramy w Niedzielę o godz. 11.00 w Zwierzyńcu. Serdecznie zapraszamy.

Za 2 tygodnie ruszamy !! Pierwszy mecz w ramach 16-tej kolejki rundy rewanżowej sezonu 2018/2019, rozegramy u siebie z drużyną Włókniarza Frampol, jako mecz inauguracyjny. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich sympatyków i kibiców naszej drużyny.

Przypominamy, że do nabycia są przez cały czas nowe szaliki kibica Roztocza, a w niedalekiej przyszłości będzie również można nabyć oryginalne koszulki kibica naszego klubu.

Zachecamy wszystkich do kupowania gadgetów kibicowskich naszego klubu(mamy nadzieje, że bedzie ich coraz więcej) ,  ponieważ również w ten sposób wspomagacie Państwo nasze drużyny młodzieżowe (zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na sprzęt treningowy dla naszych młodych zawodników).

AP