Super test dla naszych młodych piłkarzy na koniec sezonu . Sezon kończymy remisem w Sitnie.

Ostatni mecz sezonu, mecz o pietruszkę, był fajnym testem naszych juniorów.

O pietruszkę? No tak ponieważ my bez względu na wynik kończymy sezon na wysokim 5 miejscu, a Potok Sitno i tak zagra baraż o pozostanie w okręgówce.

Zapytacie czy 5 miejsce jest wysokie? Ależ zdecydowanie tak!!! po spadku z 4 ligi straciliśmy 12 zawodników z kadry, a trener Szczyrba w sposób naprawdę godny oklasków zbudował super ekipę na sezon w okręgówce!!! Trener zakładał że sukcesem będzie pierwsza 8-mka, a wyszło wysokie 5 miejsce.

Kilka meczy nam nie wyszło to fakt. Borykaliśmy się z brakami kadrowymi w kilku istotnych meczach, ale suma wyszła naprawdę dobrze.

O meczu w Sitnie niewiele można powiedzieć, po prostu mecz na luzie z testem młodych zawodników z naszej strony. I było warto, ponieważ nie przegraliśmy, a to jest już duży sukces naszych młodych zawodników, bo pokazali się naprawdę godnie.

Przed nami okienko transferowe i roszady w kadrze, przerwa wakacyjna choć naprawdę krótka, wracamy do treningów już w połowie lipca i kilka sparingów zagramy w przygotowaniach. Przed nami również Puchar Starostów i w tym roku chcemy powalczyć godnie.

Wkrótce podsumujemy rundę ale tez i cały sezon. Bądźcie z nami. Informacje z życia klubu non stop na stronie w aktualnościach i na naszym fanpage na facebooku.

Miłych chwil wakacyjnych, dużo słoneczka dla wszystkich. Niedługo wracamy. Na bieżąco o transferach i zmianach będziemy was informować. Na tę chwile kilku zawodników zadeklarowało już , że zostają. Trener i Kierownik również złożyli na razie ustną deklaracje i chęć budowania Roztocza w nowym sezonie także będzie fajnie i profesjonalnie.

AP