Udany początek Juniorów Młodszych

Orzeł Tereszpol – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 1:6 (1:3)

Skład Roztocza: Mateusz Kwapisz, Adrian Mazurek (82′ Daniel Kłus), Maciej Szajba, Szymon Sołtys, Eryk Waga (65 Kacper Komisarski), Michał Cichoń (82′ Kamil Watrak), Bartłomiej Ciurysek (50′ Oskar Jurkiewicz), Patryk Dziewa, Michał Bodnar, Mateusz Żuk (70′ Mariusz Roch), Konrad Brodaczewski.

Bramki zdobyli: Mateusz Żuk -2, Adrian Mazurek -1, Michał Bodnar -1, Konrad Brodaczewski -1, Oskar Jurkiewicz -1.

W sobotnie przedpołudnie Juniorzy Młodsi Roztocza rozegrali pierwszy mecz rundy rewanżowej sezonu 2018/2019. W inauguracyjnym meczu zadebiutowało aż 5 nowych zawodników. Byli to Eryk Waga, Kacper Komisarski, Bartłomiej Ciurysek, Patryk Dziewa i Mariusz Roch. W pierwszych minutach gra była bardzo szarpana i żadna z drużyn nie potrafiła utrzymać się dłużej przy piłce. Pierwszą bramkę w 14 minucie meczu zdobyli gospodarze. Cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do remisu doprowadził Mateusz Żuk. Od tej pory nasi zawodnicy zaczęli szybciej i dokładniej rozgrywać piłkę i na efekty nie musieliśmy długo czekać. Jeszcze przed przerwą Adrian Mazurek i Mateusz Żuk pokonali bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron Roztocze grało już swobodniej i nasi napastnicy i pomocnicy często dochodzili do sytuacji strzeleckich. Czwartą bramkę po indywidualnym rajdzie zdobył Michał Bodnar, następnie zespołową akcję wykończył Konrad Brodaczewski a pod koniec meczu bombę na bramkę posłał  z 30 m Oskar Jurkiewicz i futbolówka ugrzęzła w siatce.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego początku i czekamy na kolejne mecze. Najbliższe spotkanie Juniorzy Młodsi rozegrają w Szczebrzeszynie 1 maja o godzinie 14:00. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Olender Sól.

Zapraszamy

RCh

W drugim dzisiejszym meczu Trampkarze Starsi Roztocza przegrali na wyjeździe z drużyną Grom Różaniec 1:5. Niestety wszystko wskazuje na to że mecz nie został rozegrany w duchu fair play. Czekamy na decyzję Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i na chwilę obecną nie będziemy pisać o szczegółach.