Wesołych Świąt !!! Kolejne 3 punkty zdobyte… w Dereźni Solskiej

No cóż Święta, Święta i po świętach.

Kilka słów o meczu w Dereźni Solskiej . Zwycięstwa czasem przychodzą łatwo a czasem trudno. Ten mecz nie może zostać tak określony. Ten mecz należy zaliczyć do tych nieskutecznych. Pierwsza połowa meczu, którą graliśmy z wiatrem powinna zakończyć się wynikiem 5-0 i nie było by o czym pisać. Niestety z pięciu setek jakie naliczyłem wykorzystaliśmy tylko jedną i to spowodowało, że druga połowa którą gralismy pod duży wiatr była dość niespokojna. Stwarzaliśmy sobie sytuacje ale było dość ciężko. Niestety Orion nie wykorzystał drugiej połowy meczu (mieli 2-3 dobre sytauacje w tym poprzeczkę) i to mogliśmy cieszyć się w święta dobrym samopoczuciem. Dziękujemy chłopakom za walke bo nie było łatwo.

Przed nami 3 kolejne spotkania najprawdopodobniej o to czy jesteśmy gotowi na wygranie ligi . Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy sprostają tej sytuacji. Liczymy na min 5-6 punktów w trzech kolejnych meczach.