Zmiana na stanowisku trenera kadry głównej

Zarząd Autonomicznej Sekcji Piłki Nożnej Roztocze Szczebrzeszyn informuje, że w związku z wygaśnięciem kontraktu pracę w naszym klubie zakończył  trener Jacek Szczyrba. W imieniu zarządu i zawodników pragniemy złożyć trenerowi serdeczne podziękowania za wspólne 3,5 roku treningów i emocji związanych z rozgrywkami ligowymi. Dziękujemy za  trud jaki trener włożył w prowadzenie kadry głównej Roztocza i życzymy dalszych sukcesów zarówno w pracy trenerskiej jak i w życiu osobistym.

Jednocześnie zarząd informuje, że nowym trenerem został Karol Misiarz, zawodnik Roztocza oraz dotychczasowy trener grup młodzieżowych w naszym klubie. Życzymy nowemu trenerowi wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Ufamy, że dzięki ciężkiej pracy i wierze w możliwości zawodników osiągniemy wspólny sukces.

Zarząd