Czy zabrakło ” Dyrygenta”? Przegrywamy pierwszy mecz w tym sezonie 2-0.

Odpowiedź na pytanie tytułu tego artykułu jest prosta i oczywista – TAK. Zabrakło nam wszystkiego w tym meczu, a trener, który potrafi obiektywnie z ławki pokierować zespołem to jest, mówiąc młodzieżowo, „oczywista oczywistość”. Mecz nie był zbyt widowiskowy, ale widać było lekkie pogubienie w naszych szeregach. Rywal konsekwentnie wrzucał piłkę do przodu i to było skuteczne w tym meczu. Straciliśmy bramkę w 11 minucie choć sami mogliśmy wyjść na prowadzenie w 6-tej. Niedostatki kadrowe spowodowały, że niektórzy zawodnicy nie grali na swoich pozycjach. Victoria skutecznie odpierała ataki i zagrała pressingiem wysoko. A my oddawaliśmy piłkę niecelnie próbując podać do kolegi z drużyny. Nic w tym meczu nie wychodziło, totalnie nic. Nawet rzut karny w 15 minucie nie był dla nas szczęśliwy nie zdołaliśmy wyrównać. Mówiac kolokwialnie na własne życzenie przegraliśmy.

W drugiej połowie nie wiele się zmieniło pomimo tego, że na własne życzenie straciliśmy drugą bramkę po błędzie w obronie. Po tej sytuacji po prostu zeszło powietrze z naszych zawodników i to był koniec meczu dla nas. Gra zmieniła się w zwykłą kopaninę, a rywal dostał więcej miejsca do ataku. Szkoda, że nerwy nie dały pograć do końca. Patrząc wstecz Łaszczówka urwała nam punkty w 94 minucie!. Przegrywamy pierwszy mecz w tym sezonie i to zawsze smakuje najgorzej. Panowie! – piszę tu do drużyny!. To jest sport, głowy do góry i jedziemy dalej !!! To nie pierwsze i nie ostatnie pogubione punkty w tym sezonie, a wiadomo, że po porażce zwycięstwo „smakuje wybornie”, prawie jak Tatra Szurce. Bierzemy się do roboty, kadra się wzmocniła bo wróci już kilku nieobecnych i wreszcie pokażemy, że Roztocze to młody, ambitny i waleczny team!

Tydzień treningowy właśnie się rozpoczął i w niedzielę przed własną publicznością powalczymy o kolejne punkty! Rywal z górnej półki więc i mecz powinien się podobać, a wiadomo jak zawsze, że WYGRA LEPSZY.

Skład Roztocza: Ryń, Grymuza ( Tucki 45′), Bukowski, Strenciwilk, Latawiec, Wójcik, Dycha, Misiarz (Waga 80′), Sadowski (Szura 55′), Alterman (Brodaczewski 56′) , Luterek

Ławka rezerwowych: Kwapisz, Tucki, Brodaczewski, Szura, Waga

AP