Karda główna wraca „z zimowych wakacji” już 20 stycznia.

Czas zacząć przygotowania do rundy rewanżowej. Kadra główna wraca do treningów już 20 stycznia. Rozpoczniemy jak zwykle od treningów ruchowych i tlenowych. Pogoda dopisuje, więc będzie można pobiegać w terenie, a nie tylko na obiektach. Po rozruchu popracujemy nad siłą i koordynacją na hali i na orlikui oczywiście popracujemy z piłkami.  Już na początku lutego mamy zaplanowany pierwszy mecz kontrolny z drużyną Tanwi. Mecze będziemy rozgrywać na początku na sztucznej murawie Osiru Zamość, a w miarę możliwości z biegiem czasu i bliżej wiosny, jeśli będą warunki to pogramy już na trawie.

Trener zgodnie z zapowiedzią będzie mógł skorzystać z szerokiej kadry juniorskiej i fachowym okiem ocenić naszych potencjalnych seniorów. Trener Szczyrba już zdecydował, że trzech zawodników z kadry juniorskiej będzie od rundy wiosennej w ścisłej kadrze seniorów. Kto  został już wskazany niech na razie zostanie to małą tajemnicą, ponieważ każdy z naszych młodych wychowanków może dostać szansę pogrania i pokazania się w meczach kontrolnych.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz naszych profili w social mediach. Będziemy na bieżąco informować o naszych przygotowaniach do rundy wiosennej.

Poniżej przypominamy terminarz meczy kontrolnych:

2 luty 2020r.    –   Tanew Majdan Stary

9 luty 2020r.     –   Hetman Żółkiewka

16 luty 2020r.    –   Brat Siennica Nadolna

23 luty 2020r.    –   Gryf Gmina Zamość

26 luty 2020r.    –   Huczwa Tyszowce

1 marca 2020r.   –   Olimpia Miączyn

8 marca 2020r.   –   Victoria Łukowa

15 marca 2020r.  –   Metalowiec Goraj

 

AdP