OL Juniorów Młodszych – zabójcze 3 minuty

OL Juniorów  Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Orzeł Tereszpol 8:1 (5:0)

Skład Roztocza: Mateusz Kwapisz (66′ Łukasz Pataj), Krystian Gałka, Szymon Sołtys (41′ Daniel Kurzawa), Fabian Fiedor, Bartosz Wyrostkiewicz, Maciej Szajba (41′ Michał Bodnar), Michał Cichoń (41′ Kornel Bulak), Oskar Jurkiewicz (55″ Kamil Watrak), Adrian Mazurek (55′ Sebastian Kurzawa), Mateusz Żuk, Konrad Brodaczewski.

Bramki dla Roztocza: Konrad Brodaczewski -2, Michał Cichoń -2, Maciej Szajba -1, Michał Bodnar -1, Adrian Mazurek -1, Mateusz Żuk -1

W 3  minucie pierwszego meczu sezonu 2018/2019, drużyna Juniorów Młodszych ASPN Roztocze po bramkach Konrada Brodaczewskiego, Macieja Szajby i Michała Cichonia prowadziła z Orłem Tereszpol 3:0.Wprawdzie później gra się wyrównała ale to nasz zespół zaliczył dwa kolejne trafienia.  Orzeł też miał swoją szansę. W zamieszaniu w naszym polu karnym obrońca Roztocza odbił przypadkowo piłkę ręką a sędzia wskazał na wapno. Mateusz Kwapisz doskonale wyczuł intencję strzelca i obronił karnego. Na początku drugiej połowy, debiutujący w roli trenera Krystian Szura dokonał aż trzech zmian a po kolejnych 15 minutach wprowadził na boisko kolejnych dwóch zawodników. Przy wyniku 6:0 drużyna Orła zdołała strzelić honorowego gola ale obrońcy Roztocza i broniący od 66 minuty naszej bramki Łukasz Pataj nie dali się już więcej zaskoczyć.

Po bardzo dobrym meczu zdecydowanie wygrywamy z zespołem z Tereszpola i czekamy na kolejne mecze naszych Juniorów Młodszych.