OL Trampkarzy Starszych – Gaudium pokonane.

źródło fot. Kronika Tygodnia

OL Trampkarzy Starszych Gaudium Zamość – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 0:4 (0:1)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Krystian Gałka, Kacper Kawucha, Przemysław Paczos, Sebastian Kurzawa, Oskar Jurkiewicz, Jakub Pańczyk, Szymon Harkot, Konrad Brodaczewski.

Zawodnicy rezerwowi: Karol Kawucha, Mateusz Żuk, Mateusz Mazurek, Miłosz Obszyński, Dawid Duda, Krystian Samulak.

Bramki zdobyli: Oskar Jurkiewicz, Jakub Pańczyk, Kacper Kawucha, Mateusz Żuk.

W środę 27.09.2017 r. na boisku za Rotundą w Zamościu zmierzyły się drużyny trampkarzy starszych Gaudium i Roztocza. Można śmiało stwierdzić że to był najlepszy mecz jaki rozegrali nasi trampkarze w obecnym sezonie. Zagraliśmy bardzo mądrze taktycznie i z olbrzymim zaangażowaniem. Zawodnicy Gaudium, którzy w zdecydowanej większości przewyższali nas o głowę nie mogli w żaden sposób przedostać się pod naszą bramkę a ich strzały z daleka pewnie bronił Łukasz Pataj. Pierwsza bramka padła w 18 minucie a jej strzelcem był Oskar Jurkiewicz, który sprytnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Asystę przy bramce zaliczył Szymon Harkot. Po stracie bramki zawodnicy Gaudium ruszyli do zdecydowanych ataków ale nie mogli znaleźć sposobu na naszą defensywę. Idealnie rozpoczęliśmy drugą połowę meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najszybciej do piłki dopadł Jakub Pańczyk i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Trzecia bramka to indywidualny popis Kacpra Kawuchy. Najpierw idealnie w tempo wyszedł do podania, wygrał pojedynek biegowy z jednym z obrońców, wbiegł w pole karne minął kolejnego obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał piłkę w długi róg nie dając najmniejszych szans na obronę. Czwartą bramkę po zespołowej akcji zdobył Mateusz Żuk.

Należy odnotować fakt, że był to trzeci mecz z rzędu w którym nie straciliśmy bramki. Nasz bilans bramkowy po czterech meczach to 18:1

Po tym zwycięstwie nasza drużyna zajmuje 3 miejsce w OL Trampkarzy Starszych.