OL Trampkarzy Starszych – ostre strzelanie w Szczebrzeszynie

OL Trampkarzy Starszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Szumy Susiec 11:0 (3:0)

Roztocze wystąpiło w składzie: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Fabian Fiedor, Krystian Gałka, Kacper Kawucha, Sebastian Kurzawa, Oskar Jurkiewicz, Bartłomiej Kyc, Jakub Pańczyk, Konrad Brodaczewski, Mateusz Żuk.

Zawodnicy rezerwowi: Krystian Samulak, Mateusz Mazurek.

Bramki dla Roztocza zdobyli: Konrad Brodaczewski – 5, Oskar Jurkiewicz – 2, Krystian Gałka – 2, Mateusz Żuk – 1, Sebastian Kurzawa – 1.

Trampkarze Starsi ASPN Roztocze bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon na własnym boisku. Wprawdzie w pierwszym meczu, w mocno osłabionym składzie, przegrali 0:1 w Lubyczy Królewskiej z Granicą ale tym razem nie dali żadnych szans drużynie Szumów Susiec i wygrali aż 11:0. Po pierwszej połowie po dwóch trafieniach Oskara Jurkiewicza i jednym golu, powracającego po kontuzji Konrada Brodaczewskiego prowadziliśmy 3:0. Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Prawie każdy atak Roztocza kończył się strzałem na bramkę i tylko dzięki świetnej dyspozycji bramkarza z Suśca przegrana gości nie była bardziej dotkliwa.

W tym spotkaniu również nie wystąpiliśmy w najmocniejszym składzie. W sobotę nie zagrali Szymon Harkot i Michał Magdziarz. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu ze Skorpionem Zamość wystąpimy w najsilniejszym składzie i powalczymy o kolejne zwycięstwo.