Podsumowanie rundy jesiennej OL Juniorów Młodszych gr. I

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2019/2020  Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych grupa I. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: Olender Sól, Włókniarz Frampol, Metalowiec Goraj, Cosmos Józefów i ASPN Roztocze Szczebrzeszyn. Mecze w rundzie jesiennej były rozgrywane tzw. systemem szkockim. Mimo zawirowań związanych ze składem ostatecznie nasz zespół zajął  2  miejsce zdobywając  16 punktów  ( 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka). W całej rundzie nasza drużyna strzeliła 40 bramek a straciła 15. Roztocze  podobnie jak Olender Sól rozegrało jeden mecz mniej ponieważ nie doszło do skutku spotkanie w Soli z powodu złego stanu boiska. Zaległy mecz zostanie rozegrany przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Grupę Juniorów Młodszych prowadził trener Paweł Sawic.

Bramki w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 dla Roztocza zdobywali: Fabian Fiedor – 10, Michał Magdziarz – 10, Krystian Mróz – 7, Piotr Olech – 5, Sebastian Kurzawa -5, Szymon Harkot -1, Bartłomiej Magdziarz -1, Krystian Samulak -1.

Nowi zawodnicy, którzy przybyli do naszej drużyny to: Piotr Olech i Krystian Mróz, z dalszej gry zrezygnowali Mateusz Mazurek i Przemysław Paczos, Kamil Godzisz zasilił grupę Trampkarzy Starszych a po pierwszej kolejce Daniel Kurzawa i Szymon Harkot zostali przesunięci do grupy Juniorów Starszych.

Zarząd serdecznie gratuluje całej drużynie oraz trenerowi i liczy na równie udaną rundę rewanżową

RC