Sparing pierwszej drużyny z Pogoń Łaszczówka remisowy

Bramki :
0:1 Konrad Brodaczewski
1:1 Kłos (Łaszczówka)
2:1 Kłos
3:1 Kłos
3:2 Szymon Harkot
3:3 Konrad Brodaczewski
Skład: Piotr Lembryk, Brajan Alterman, Przemysław Dycha, Fabian Fiedor, Sebastian Pupiec, Daniel Kurzawa, Krystian Bajek, Szymon Harkot, Kornel Bulak, Jakub Wróbel, Konrad Brodaczewski
Ławka rezerwowych: Franciszek Tutka, Kacper Komisarski, Adrian Mazurek, Sebastian Kurzawa, Kacper Sykała, Mateusz Żuk
W niedziele nasza drużyna rozegrała debiutancki sparing pod wodzą nowego trenera Grzegorza Paczosa.
Od początku meczu chłopaki starali realizować założenia powiedziane przed meczem. Założenia te przynosiły skutki, bo już w 15 minucie Konrad Brodaczewski umieścił piłkę w siatce po asyście Szymona Harkota.
Niestety niespełna minute pózniej Przemysław Dycha sprokurował karnego którego przeciwna drużyna skutecznie wykorzystała.
W 35 minucie napastnik drużyny przeciwnej dostał od swojego kolegi przeszywające podanie i ze spokojem strzelił na 2:1.
W 48 minucie po kuriozalnym zachowaniu naszej obrony przeciwnicy strzelają na 3:1.
Przy takim wyniku nasi zawodnicy jednak nie poddali się i w 53 minucie kontaktową bramkę strzela Szymon Harkot (as. Sebastian Kurzawa) który chwilę póżniej miał możliwość wyrównać z karnego, jednak bramkarz drużyny przeciwnej wyczuł intencję naszego zawodnika i wynik 3:2 nie uległ zmianie. Nasza drużyna jak i drużyna przeciwna miała kilka dogodnych sytuacji których jednak nie udało się wykorzystać.
W tym meczu dobrze dysponowany był nasz bramkarz Piotr Lembryk któremu udało się uchronić nasz zespół od utraty kolejnych bramek. 2 minuty przed zakończeniem meczu
Krystian Bajek zagrywa piłkę w pole karne i Konrad Brodaczewski strzalem z główki umieszcza piłkę w siatce. Obraz tego meczu pokazuje jak ważne jest aby walczyć do ostatniego gwizdka.