Wygrywamy w Pogonią Łaszczówka po meczu walki

Wypowiedź Mateusza Kwapisza oraz Kacpra Komisarskiego po meczu z GKS POGOŃ 96 ŁASZCZOWKA_official
Wypowiedz naszego bramkarza:
W minioną niedzielę zagralismy mecz na własnym stadionie z zespołem Pogoń Łaszczówka. Po porażce w Łabuniach był to czas na rehabilitację. Mecz był pełen walki i nieustępliwości. W pierwszej połowie lepsze i dogodniejsze sytuacje mieliśmy my, jednak zabrakło skuteczności. Przeciwnik zaczął nam zagrażać w drugiej połowie, jednak nasza świetna postawa w obronie nie pozwoliła na zdobycie goli drużynie przeciwnej.Zmiennicy także wykazali się sporymi umiejętnościami, co poskutkowało strzeleniem dwóch bramek. Brawa i szacunek dla całej drużyny za walkę. Oby dalej „Twierdza w Szczebrzeszynie” nie została zdobyta.
Wypowiedź młodego obrońcy:
Bardzo cieszę się, że dostałem szansę od trenera, jest to dla mnie bardzo duży impuls do dalszej i jeszcze cięższej pracy.
Moment, w którym wszedłem na boisko był dość emocjonujący, ponieważ jest to całkowicie inny poziom gry , trzeba grać szybko piłką oraz podejmować odpowiedzialne decyzje.
Starałem się pokazać z jak najlepszej strony aby pokazać swoją wartość oraz chęć dalszej gry w kadrze seniorskiej.
Teraz tylko ciężko pracą i determinacją będę dążył do celu aby zagrać w pierwszym składzie i rozwijać się dalej.
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 Pogoń 96 Łaszczówka
Bramki:
Piotr Olech 68′
Konrad Brodaczewski 82′
Skład Roztocza:
Mateusz Kwapisz, Daniel Kurzawa, Przemyslaw Dycha, Fabian Fiedor, Brajan Alterman, Jakub Wróbel ( Krystian Bajek 37′ ), Paweł Ligaj, Karol Misiarz (Kacper Komisarski 90′ ) , Sebastian Kurzawa (Kornel Bulak 80′ ), Kuba Bożek ( Piotr Olech 62′ ) , Konrad Brodaczewski ( Szymon Harkot 89′ )
Ławka rezerwowych:
Łukasz Pataj, Szymon Sołtys, Kacper Komisarski, Kornel Bulak, Krystian Bajek, Piotr Olech, Szymon Harkot.