Z vice-liderem na remis w ostatnim meczu tej rundy przy Szkolnej 4.

Czy obawialiśmy się tego meczu??? hmmm… Na pewno mieliśmy świadomość, że gramy z drugą drużyną w lidze i obawy były tylko w sztabie żeby nie wyjść na murawę bez wiary.

Wyszliśmy na luzie i rozpoczęliśmy granie naprawdę fajnie. Konstruowaliśmy fajne akcje, a goście również grali piłką. To był naprawdę fajny mecz gdzie obie drużyny grały jak równy z równym.

Już w 15 minucie Goście otworzyli wynik strzałem z dystansu. Piłka skozłowała przed Rysiem i ten niewiele mógł zrobić. Radość Gości trwała dokładnie 1,5 minuty gdzie w kolejnej akcji Szurka krosowym podaniem znalazł Szymona Sadowskiego na wolnym polu, a ten sam na sam pokonał bramkarza Tanwi. Po tych bramkach mecz przeniósł się bardziej na środek boiska i obie drużyny próbowały konstruować atak pozycyjny. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. W 36 minucie mieliśmy akcję bramkową, nawet publiczność chórem krzyknęła JEST !!!, ale jakimś cudem bramkarz Tanwi wyłapał piłkę, którą posłał zawodnik naszej drużyny a ta zbyt lekko zagrana nie doleciała do linii bramkowej.

Początek drugiej połowy, a właściwie w 4 pierwsze minuty mogliśmy spokojnie wygrywać już 3-1. Szurka dostał podanie od Karola Misiarza i sam na sam nie wykorzystał sytuacji. Chwilę potem po super akcji ponownie Karol dograł piłkę tym razem Karolowi Klimkiewiczowi, który z 5 metrów przelobował bramkę. Niestety zabrakło szczęścia i trzeba było budować kolejne akcje.

Żadna z drużyn nie przychyliła szali zwycięstwa na swoja stronę więc podzieliliśmy punkty między siebie.

Mamy nadzieję, że kibice zobaczyli kawał piłki na murawie bo naprawdę oglądało się to wybornie. Tak skomentował po meczu Prezes ASPN i dodał, że jest zadowolony z wyniku bo był to bardzo wyrównany mecz, co stawia nas w czołówce ligi.

W sobotę ostatni mecz kolejki jesiennej. Jedziemy na nielubiany i ciężki teren do Łaszczowa.

Liczymy oczywiście na 3 punkty, ale mamy świadomość tego komu bardziej będzie zależało.

Sobota, 9 listopada, godzina 13.00, Stadion w Łaszczowie.