OL Juniorów Młodszych – Mateusz show

OL Juniorów Młodszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Tur Turobin 7:2 (0:1)

Skład Roztocza: Mateusz Kwapisz, Adrian Mazurek, Szymon Sołtys, Maciej Szajba, Daniel Kłus (41′ Mateusz Żuk), Krystian Gałka (74′ Kamil Watrak), Michał Cichoń, Kornel Bulak, Oskar Jurkiewicz (78′ Wiktor Bielski), Michał Bodnar, Konrad Brodaczewski.

Bramki dla Roztocza: Mateusz Żuk -5, Kornel Bulak -1, Konrad Brodaczewski -1.

W pierwszej połowie niedzielnego meczu padła tylko jedna bramka. Zdobył ją już w 10 minucie zawodnik gości Patryk Dziewa. Zawodnicy Roztocza w pierwszych 40 minutach nie potrafili skutecznie zagrozić bramce Tura. Po męskiej rozmowie w szatni nasza drużyna wyszła na drugą połowę zupełnie odmieniona. Szczególnie super skutecznością strzelecką błysnął wprowadzony do gry Mateusz Żuk. Między 45 a 75 minutą meczu nasz napastnik aż pięciokrotnie zmusił bramkarza gości do wyciągniecia piłki z siatki. Dodatkowo po jednym trafieniu zaliczyli Kornel Bulak oraz Konrad Brodaczewski i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

W sobotę nasz zespół zmierzy się z liderem OL Juniorów Młodszych –  Cosmosem Józefów. Mecz zostanie rozegrany w Józefowie. Początek spotkania o 11:00.