OL Trampkarzy Starszych – dobra passa trwa.

OL Trampkarzy Starszych ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Kryształ Werbkowice 3:0 (3:0)

Skład Roztocza: Łukasz Pataj, Daniel Kurzawa, Miłosz Obszyński, Mateusz Mazurek, Bartosz Wyrostkiewicz, Fabian Fiedor, Przemysław Paczos, Sebastian Kurzawa, Bartłomiej Magdziarz, Michał Magdziarz, Szymon Harkot

Zawodnicy rezerwowi: Krystian Samulak, Igor Dubiel, Mikołaj Kolbus.

Strzelcy bramek: Szymon Harkot – 2, Sebastian Kurzawa – 1.

Kolejny dobry występ zaliczyli Trampkarze Starsi Roztocza. Podopieczni trenera Lipczyńskiego pokonali silną ekipę Kryształu Werbkowice 3:0. Od początku spotkania nasz zespół grał uważnie w obronie i skutecznie rozbijał ataki gości, natomiast operujący w środkowej strefie Sebastian Kurzawa starał się dogrywać dokładne piłki do naszych napastników. W 8 minucie Szymon Harkot minął zwodem jednego z obrońców i zdecydował się na oddanie strzału z ok 20 metrów. Piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem i wpadła do siatki. Po kolejnych ośmiu minutach Sebastian Kurzawa wjechał w pole karne i gdy już miał oddać strzał został sfaulowany. Do piłki na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Zawodnicy z Werbkowic próbowali indywidualnych akcji ale nasi pomocnicy i obrońcy nie pozwalali im na zbyt wiele. W 21 minucie Szymon przyjął piłkę na połowie gości, szybko obrócił się w stronę bramki, oddał strzał z odległości 30 metrów i piłka wylądowała w bramce po raz trzeci.

W drugiej połowie nasi zawodnicy zadowoleni z wyniku nie atakowali już tak często za to piłkarze Kryształu kilkakrotnie próbowali zdobyć chociaż honorową bramkę.

W najbliższą sobotę Trampkarze Starsi Roztocza zmierzą się w ostatniej kolejce rundy jesiennej z drużyną Gryfu Gmina Zamość. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 w Zawadzie.