Ważne!!! Aktualizacja członków Stowarzyszenia ASPN Roztocze Szczebrzeszyn !!!

Uwaga!! Informacja do wszystkich , tych bardziej i tych mniej aktywnych członków naszego stowarzyszenia, oraz nowych chętnych osób. Zarząd Stowarzyszenia aktualizuje listę członków. Zapraszamy wszystkich członków do kontaktu z sekretarzem Adamem Pomarańskim tel. 605 279 379 aby zaktualizować swój status członka ASPN Roztocze.
Aktualizacja polega na podpisaniu nowej deklaracji członkowskiej, deklaracji co do składek członkowskich oraz otrzymaniu karty członkowskiej. Wzór karty w poście. Można również zadeklarować uczestnictwo w programie Przyjaciele Roztocza i otrzymać kartę Przyjaciela jak na foto nr3.
PS. Od Sekretarza: Panie, Panowie, Others, jestem dostępny pod telefonem podanym wyżej ale również w social mediach, na meczach czy na treningach. Możemy się umówić na podpis po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca. Informuję również, że członkowie, którzy nie zaktualizują swojego statusu w stowarzyszeniu bądź nie będą regularnie opłacać składek członkowskich nie będą mogli brać udziału w tzw. „życiu stowarzyszenia” tj. zebrania, wybory itp.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do aktywnego brania udziału w życiu klubu i naszego stowarzyszenia. Nie mamy tu żadnych ograniczeń ani wiekowych ani składkowych. 😁😁😁😁
Sekretarz Klubu
Adam Pomarański
Uwaga, Obrazy tylko poglądowe, nie jest to karta Jana kowalskiego 😀😀😀