Zabrakło argumentów z naszej strony, a Łada panowała na murawie. Przegrywamy 0-4 z dobrze dysponowanym rywalem.

ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 0:4 Łada 1945 Biłgoraj
0:1 Josue Oliveira da silva
0:2 Paweł Nawrocki
0:3 Josue Oliveira da silva
0:4 Paweł Nawrocki
📣📣Kolejny ciężki mecz za naszą drużyną, zespół Łady wyszedł na nas bardzo wysoko dzięki czemu już w pierwszych minutach tworzyli sobie sytuacje bramkowe, które my skutecznie broniliśmy do 26 minuty.
W 26 minucie przeciwnicy za sprawą precyzyjnego dośrodkowania z rzutu rożnego a następnie strzału z głowy wyszli na prowadzenie. Do przerwy wynik pozostał niezmienny. Na samym początku drugiej połowy bo już w 47 min na 0:2 podwyższają przeciwnicy.
Nasza drużyna miała parę stałych fragmentów gry, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. W 63 minucie po kolejnym rzucie rożnym Łada strzela na 0:3. W 77 min po fatalnym ustawieniu naszej obrony tracimy bramkę na 0:4.
Pomimo słabego wyniku wczorajszego dnia dobrze dysponowany był nasz bramkarz Piotrek Lembryk który popisał się paroma świetnymi paradami.
Skład: Piotr Lembryk, Fabian Fiedor, Daniel Kurzawa, Brajan Alterman (Kacper Sykała 73′), Kacper Mazur (Kacper Komisarski 60′), Paweł Ligaj, Krystian Bajek, Kornel Bulak (Mateusz Żuk 45′), Jakub Wróbel, Konrad Brodaczewski, Szymon Harkot
Ławka rezerwowych: Mateusz Kwapisz, Kacper Sykała, Kacper Komisarski, Karol Krupiński, Mateusz Żuk, Eryk Waga, Przemysław Dycha.
Następny mecz zagramy na wyjeździe z Victorią Łukową już 16.04 w sobotę Wielkanocną o godzinie 16:00.
Zapraszamy naszych wszystkich sympatyków na stadion w Łukowej.
KG