Podium w XV Memoriale Stanisława Wójcika w Biłgoraju

W niedzielę 23 stycznia odbył się w Biłgoraju XV Memoriał Stanisława Wójcika. W memoriale wzięli udział zawodnicy urodzeni latach 2003-2004 w tym Roztocze Szczebrzeszyn. Turniej dostarczył bardzo wiele emocji a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego meczu. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na 2 miejscu z czego „mega” zadowolony był trener Karol Misiarz.

Roztocze wystąpiło w składzie:

Mateusz Kwapisz, Franciszek Tutka, Fabian Fiedor, Daniel Kurzawa (C), Krystian Bajek,, Szymon Sołtys, Krystian Dziuba, Mateusz Żuk, Szymon Harkot, Piotr Olech, Maciej Zych, Sebastian Pupiec, Sebastian Kurzawa
Trener: Karol Misiarz
Kierownik Drużyny: Roman Pupiec
Wyniki poszczególnych spotkań z udziałem naszej drużyny:

Roztocze –  Janownianka 0:0

Roztocze – Tanew 4:0
Roztocze –  Łada 5:1
Roztocze – Huragan Basznia Dolna 0:0
Roztocze – Omega Stary Zamość 6:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Janowianka Janów Lubelski – 13 pkt.
2. Roztocze Szczebrzeszyn – 11 pkt.
3. Huragan Basznia Dolna – 10 pkt.
4. Łada Biłgoraj – 6 pkt.
5. Omega Stary Zamość – 3 pkt.
6. Tanew Majdan Stary – 0 pkt.
Indywidualnie wyróżniono Piotra Olecha, który zdobywając 8 bramek został królem strzelców turnieju.
Gratulacje !!!